048 700-50-80

Пн-Пт: 9:00 - 19:00

Субота: 9:00 - 16:00

Знижки до 10%

Зареєструватися і отримайте знижку 5% на першу покупку

Доставка по Україні

Безкоштовна доставка до дверей при замовленні від 1500 грн

Нам довіряють

Цінуємо думку наших клієнтів. Відгуки про нашу роботу читайте тут

Офіційно

Сертифіковані товари за вигідними цінами

Broadline Spot On для кішок до 2,5 кг

Код товару: 1410853
Изображение 1 - Broadline Spot On для кішок до 2,5 кг
АКЦІЯ
Знижка
-50%
1 пипетка
Термін до 04.24
-50%
311 55 155 78
1 уп.
934 66
(0)

Доставка

По Україні
У відділення або кур'єром Нова Пошта безкоштовно при замовленні від 1500 грн
У поштомат безкоштовно від 1000 грн

По Одесі
Безкоштовна достака до дверей при замовленні від 700 грн

Оплата

visa master_card privat24 express

Повернення

Повернення та обмін протягом 14 днів

Умови доставки та оплати


Характеристика:

Країна виробник: Франція

Бренд: Бродлайн

Категорія: Засоби від бліх і кліщів

Тип засобу: Краплі на холку


Для того щоб залишити відгук необхідно

абоВідгуки покупців:

Boehringer Ingelheim Бродлайн - краплі від бліх, кліщів та гельмінтів для котів та кошенят від 7-тижневого віку та масою до 2,5 кг.

Загальна інформація

Профілактика та лікування котів при ураженнях бліхами (Ctenocephalides spp.), у тому числі запобігання розвитку незрілих стадій бліх (яйця, личинки та лялечки), паразитоформними та коростяними кліщами (Ixodes ricinus, Dermatocentor variabilis, Rіgtocіnusіruslislis subrostratus), & nbsp; лікування блошиного алергічного дерматиту, лікування нотоєдрозу котів (Notoedres cati), лікування гастроінтестинальних нематодозів (личинки L3 і L4, незрілі та імаго Toxocara cati, личинки L4 та дорослі Ancylostomaisatomay лікування цестодозів (Dipylidium caninum, Taenia taeniaeformis, Echinococcus multilocularis, дорослі Joyeuxiella pasqualei та Joyeuxiella fuhrmanni), профілактика дирофіляріозу (знищує личинки Dirofilaria immitis), лікування легеневих нематодозів (личинки L3 та L4  , Capillaria spp.) та нематодозів сечового міхура (Capillaria plica); у разі змішаних інфекцій, препарат додатково може знизити рівень зараження котячою двоусткою (Opisthorchis felineus).

Механізм дії

Празиквантел - цілеспрямована дія проти цестод (стрічкових гельмінтів пологів Dipylidium, Taenia, Echinococcus), Еприномектин - цілеспрямована дія проти нематод (аскарид, анкілостом, дирофілярій, капілярій), Фіпроніл - целена ), (S)-Метопрен - цілеспрямована дія проти нестатевозрілих стадій розвитку бліх.

Ефективність

Одноразова обробка кішки забезпечує знищення бліх та кліщів протягом 24 та 48 годин, відповідно; запобігає повторній інфекції кліщами протягом 5 тижнів, бліхами протягом 7 тижнів, поява бліх у приміщенні (місцях утримання тварин) – протягом 8 тижнів. Повторні обробки проводять з інтервалом в 1 місяць Одноразове застосування препарату Бродлайн Спот-Вон дозволяє позбавитися всіх найпоширеніших у кішок гельмінтів, включаючи цестод (інвазії з антропозоонозним потенціалом), і дуже небезпечних для здоров'я личинок нематод, що не діагностуються під час них.  Унікальна комбінація діючих речовин виявляє як системну, так і місцеву дію та націлена проти всіх основних видів паразитів котів. 

Безпека

Безпека препарату Бродлайн Спот-Вон підтверджена після більш ніж 2000 застосувань. Бродлайн Спот-Вон можна використовувати під час вагітності та лактації на основі оцінки співвідношення користі та ризику: дослідження побічних ефектів Бродлайн Спот-Вон не проводилися для вагітних та лактуючих котів, проте всі чотири активні компоненти препарату мають відмінні профілі безпеки для цих категорій тварин. Термін придатності лікарського препарату при дотриманні умов зберігання 36 місяців з дати виробництва.

Додаткова інформація про продукт

Інформаційний буклет

 

Детальний інформаційний буклет

 

 

Склад:

 • 1 мл препарату містить речовини, що діють:
 • фіпроніл - 83,0 мг;
 • S-метопрен - 100,0 мг;
 • еприномектин  - 4,0 мг;
 • празиквантел  - 83,0 мг.  
 • допоміжні речовини: бутилгідрокситолуол, гліцерінформаль стабілізований, диметил ізосорбід.

Використання:

 • Перед обробкою витягнути   аплікатор з упаковки і, тримаючи його у вертикальному положенні, злегка потягнути поршень, повернути і зняти ковпачок, розсунути шерсть тварини і видавити весь вміст безпосередньо на шкіру в одне місце між основою черепа та лопатками.
 • Профілактика та лікування при ураженнях бліхами та кліщами: обробку тварин  проти бліх та кліщів рекомендують проводити 1 раз на 4 тижні за наявності ризику гастроінтестинальних нематодозів. За відсутності такого рисика профілактику зараження. бліхами та кліщами можна проводити інсектицидними/акарицидними препаратами (наприклад, фіпроніл +/- S-метопрен).
 • Запобігання укусам вошами: достатньо однієї  обробки тваринного препаратом.
 • Профілактика дирофіляріозу: обробку тварин проводять  щомісяця, починаючи не більше ніж за 1 місяць до початку періоду активності комах і закінчуючи через місяць після їх зникнення. Для досягнення кращого результату обробку тварин. рекомендують проводити  того ж дня кожного місяця. Якщо тварині застосовувати інший препарат, який захищає від дирофілярій, перше застосування препарату Бродлайн слід розпочинати через 1 місяць після обробки попереднім препаратом.
 • Препарат безпечний для котів, інфікованих зрілими формами  гельмінтів. Однак,   перед обробкою препаратом для профілактики дирофіляріозу, рекомендують проводити попередньо обстеження котів старше 6 місяців на наявність в організмі статевозрілих дирофілярій.
 • Лікування гастроінтестинальних нематодозів та цестодозів: одноразова обробка тваринного препарату є достатньою для лікування шлунково-кишкових нематодозів та цестодозів. За відсутності показань до щомісячного застосування препарат може застосовуватися як частина програми сезонної дегельмінтизації.
 • Лікування легеневих нематодозів: одноразова обробка препаратом. Повторна обробка може бути проведена через місяць після першого застосування препарату за рішенням лікаря ветеринарної медицини.
 • Лікування нематодозів сечового міхура:  одноразова обробка препаратом.

Відгуки покупців:


Для того щоб залишити відгук необхідно

абоВідгуки покупців: