048 700-50-80

Пн-Пт: 9:00 - 19:00

Субота: 9:00 - 16:00

Знижки до 10%

Зареєструватися і отримайте знижку 5% на першу покупку

Доставка по Україні

Безкоштовна доставка до дверей при замовленні від 1500 грн

Нам довіряють

Цінуємо думку наших клієнтів. Відгуки про нашу роботу читайте тут

Офіційно

Сертифіковані товари за вигідними цінами

8in1 Nature's Miracle Orange Oxy знищувач плям і запахів для кішок

Код товару: 149786
Отримати знижку
709 мл
638 42
(0)

Доставка

По Україні
У відділення або кур'єром Нова Пошта безкоштовно при замовленні від 1500 грн
У поштомат безкоштовно від 1000 грн

По Одесі
Безкоштовна достака до дверей при замовленні від 700 грн

Оплата

visa master_card privat24 express

Повернення

Повернення та обмін протягом 14 днів

Умови доставки та оплати


Характеристика:

Країна виробник: США

Бренд: 8в1

Категорія: Видалення запаху і плям

Тип засобу: Спрей

Вид: Видалення запаху, Видалення плям


Для того щоб залишити відгук необхідно

абоВідгуки покупців:

Усувач плям і запахів «ORANGE OXY"для кішок Nature's Miracle-відмінний вибір для власників кішок, які бажають швидко видалити в'їдаються забруднення органічного походження: сечу, блювоту, фекалії, слюні, кров, сліди трави і т. д. 
Активний кисень швидко руйнує плями і запахи. Засіб освіжає килими, змушує їх виглядати більш новими, залишаючи при цьому свіжий цитрусовий аромат. Знищувач плям і запахів «ORANGE OXY» для кішок можна використовувати на килимах, твердих поверхнях, тканинах, м'яких меблях, переносках, спальних місцях тварин і в котячих туалетах, для будь-яких забруднень, залишених кішками. 

Як працює:

Знищувач плям і запахів «ORANGE OXY» для кішок швидко вступає у взаємодію з плямами і запахами завдяки формулі подвійної дії, що поєднує дію натурального апельсина і властивості активного кисню. Формула руйнує зв'язок між поверхнею і забрудненням і знищує джерело плям і запахів. Для досягнення найкращих результатів потрібно дозволити Усувнику висохнути природним шляхом, що може зайняти до двох тижнів, тому що засобу потрібно проникнути на всю глибину забруднення, включаючи підкладку килима і оббивку м'яких меблів.

 

  • Перед использованием протестируйте поверхность на цветоустойчивость на незаметном участке. Нанесите средство, подождите 5 минут и вытрите поверхность тканью. Если область изменила цвет, не применяйте Уничтожитель пятен и запахов «Орандж-Окси» на этой поверхности.
  • Всегда используйте Уничтожитель пятен и запахов «Орандж-Окси» в исходной концентрации.
  • Всегда изначально используйте Уничтожитель пятен и запахов «Орандж-Окси», т.к. другие средства могут не справиться и химически закрепить пятна, после чего их будет невозможно удалить
  • Хорошо встряхните перед использованием.

Выведение пятен

1). Вытрите пятно, насколько это возможно, затем полностью замочите его в Уничтожитель пятен и запахов «Орандж-Окси».

2). Подождите 5 минут и вытрите поверхность тканью.

3). Не подпускайте животных к обработанной области до ее полного высыхания. Для трудно выводимых пятен используйте щетку с жесткой щетиной. Если пятно удалилось не полностью, нанесите средство заново, подождите в течение часа и вытрите пятно тканью.

Удаление запахов

1). Вытрите загрязнения и замочите поверхность в Уничтожителе пятен и запахов «Орандж-Окси».

2).Подождите 5 минут и насухо промокните тканью. Позвольте обработанной области полностью высохнуть, прежде чем ожидать полного выведения запаха.

3). Не подпускайте животных к обработанной области до ее полного высыхания. Для выведения стойких запахов с ковров (например, мочи) пропитайте весь источающий запах материал. Это означает, что может потребоваться обработать также подкладку и пол под ковром. Подождите в течение часа и насухо промокните тканью. Позвольте обработанной области полностью высохнуть, прежде чем ожидать полного выведения запаха.

Для использования при стирке

Перед стиркой пропитайте загрязненную область Уничтожителем пятен и запахов «Орандж-Окси» в исходной концентрации. Затем стирайте, как обычно.

Відгуки покупців:


Для того щоб залишити відгук необхідно

абоВідгуки покупців: