048 700-50-80

Пн-Пт: 9:00 - 19:00

Субота: 9:00 - 16:00

Знижки до 10%

Зареєструватися і отримайте знижку 5% на першу покупку

Доставка по Україні

Безкоштовна доставка до дверей при замовленні від 1500 грн

Нам довіряють

Цінуємо думку наших клієнтів. Відгуки про нашу роботу читайте тут

Офіційно

Сертифіковані товари за вигідними цінами

VetExpert Kalmvet Капсули

Код товару: 1310356
Отримати знижку
60 шт
869 00
(2)

Доставка

По Україні
У відділення або кур'єром Нова Пошта безкоштовно при замовленні від 1500 грн
У поштомат безкоштовно від 1000 грн

По Одесі
Безкоштовна достака до дверей при замовленні від 700 грн

Оплата

visa master_card privat24 express

Повернення

Повернення та обмін протягом 14 днів

Умови доставки та оплати


Характеристика:

Країна виробник: Польща

Бренд: Вєтексперт

Категорія: Корекція поведінки

Тип засобу: Капсула

Дія: Заспокоєння

Відгуки покупців:


Д Другая

котенок, первые «гульки», таблетка хорошо зашла, легко проглотила, перестала орать с первой таблетки. всего дали 3.


Буся Скоттиш фолд

Хороший препарат. Кошка стала вести себя спокойнее.
Для того щоб залишити відгук необхідно

абоВідгуки покупців:

Заспокійливий препарат для полегшення симптомів стресу і занепокоєння у собак і кішок.

Властивість

 • Триптофан - це амінокислота, є попередником нейромедіатора серотоніну. Збільшення кількості триптофану в дієті призводить до збільшення його концентрації в головному мозку, що збільшує виробництво серотоніну, який при попаданні в синаптичні щілини може взаємодіяти з різними підтипами рецепторів. Діючи на ці рецептори в різних частинах головного мозку, серотонін контролює багато фізіологічних функцій, таких як: вивільнення гормонів, біль, апетит, настрій тварини і поведінку. У дослідженнях, які проводилися на собаках було виявлено, що збільшення рівня серотоніну в мозку може знижувати прояви агресії, самоушкодження і підвищити стійкість собак до стресу.
 • Ромашка (Chamomilla recutita) між різних біологічних властивостей має заспокійливу властивість. Апігенін, що міститься в екстракті ромашки, взаємодіє з бензодіазепіновими рецепторами і проявляє здатність усувати занепокоєння і має заспокійливу дію. Така дія була підтверджена на пацієнтах-тварин із загальною тривожністю. Крім апігеніну в екстракті ромашки є й інші сполуки, які взаємодіють з бензодіазепіновими і гамма-аміномаслянокислотними (ГАМК ) рецепторами в мозку і, таким чином, забезпечують заспокійливий ефект екстракту ромашки.
 • Валеріана, а саме екстракт активних речовин з Valeriana officinalis, вже багато років відома своїми властивостями усувати занепокоєння і тривожність. Механізм дії валеріани полягає в присутності терпенових зв'язків, головним чином валеріанової і гамма — аміномасляної ( ГАМК ) кислот. Активні речовини, які можна знайти в екстракті, взаємодіють з багатьма рецепторами нейромедіаторів, в тому числі і з 5 — НТ-5А рецептором, який бере участь в регуляції почуття тривоги. Заспокійливий ефект екстракту валеріани був підтверджений у багатьох дослідженнях на тваринах і людях.

Загальна інформація

Інноваційні кормові добавок і VetExpert®, засновані на наукових доказах, які сприяють прийняттю терапевтичних рішень ветеринарних лікарів і використання яких буде покращувати благополуччя тварин. Кормові добавки VetPlanet-це продукти, засновані на професійних знаннях і наукових фактах. Всебічний аналіз потреб організму тварин дозволяє задовольняти очікування під час застосування кормових добавок VetExpert.

Продукція VetPlanet відповідає найвищим вимогам виробництва. Кормові добавок і VetExpert ® виготовляється на заводах, які керуються нормами GMP, стандарти виробництва яких не відрізняються від стандартів для виробництва препаратів для людей.

Починаючи з використовуваних речовин, протягом усього процесу виробництва і закінчуючи розфасовкою, в усі етапи постійно впроваджується контроль і управління.

Команда і партнери VetPlanet є одними з найкращих фахівців у своїх областях. Індивідуальні знання і талант, в поєднанні з активністю, дають великі результати. Відмінні відносини всередині компанії і з клієнтами, а також допомога в задоволенні індивідуальних потреб щодо добробуту компанії і її клієнтів, народжують почуття гордості і поваги до наших співробітників. Наша команда і співробітники залишаються найбільш цінними активами Vet Planet.

 • Олійні культури;
 • олійні плоди та їх похідні;
 • Добавки: ромашка (Chamomilla recutita);
 • валеріана (Valeriana officinalis);
 • триптофан.
 • Для кошек и собак с массой тела до 10 кг — 1 таблетка в день;
 • для собак от 10 кг до 25 кг — 2 таблетки на день;
 • для собак более 25 кг — 3 таблетки на день.

Відгуки покупців:


Д Другая

котенок, первые «гульки», таблетка хорошо зашла, легко проглотила, перестала орать с первой таблетки. всего дали 3.


Буся Скоттиш фолд

Хороший препарат. Кошка стала вести себя спокойнее.


Для того щоб залишити відгук необхідно

абоВідгуки покупців: