048 700-50-80

Пн-Пт: 9:00 - 19:00

Субота: 9:00 - 16:00

Знижки до 10%

Зареєструватися і отримайте знижку 5% на першу покупку

Доставка по Україні

Безкоштовна доставка до дверей при замовленні від 1500 грн

Нам довіряють

Цінуємо думку наших клієнтів. Відгуки про нашу роботу читайте тут

Офіційно

Сертифіковані товари за вигідними цінами

VetExpert BioProtect Капсули

Код товару: 1310344
Отримати знижку
60 шт
929 00
(1)

Доставка

По Україні
У відділення або кур'єром Нова Пошта безкоштовно при замовленні від 1500 грн
У поштомат безкоштовно від 1000 грн

По Одесі
Безкоштовна достака до дверей при замовленні від 700 грн

Оплата

visa master_card privat24 express

Повернення

Повернення та обмін протягом 14 днів

Умови доставки та оплати


Характеристика:

Країна виробник: Польща

Бренд: Вєтексперт

Категорія: Вітаміни та добавки

Тип засобу: Капсула

Особливі потреби: Травлення

Вік тварини: Для дорослих, Для юніорів, Для літніх

Відгуки покупців:


соня Другая

Кошке назначили антибиотики, ну и проблемы с желудки начались мгновенно. За несколько дней с этим препаратом вопрос урегулировался.
Для того щоб залишити відгук необхідно

абоВідгуки покупців:

Препарат для дорослих собак і кішок, у яких спостерігається порушення балансу мікрофлори в шлунково-кишковому тракті, викликане діареєю, дегельмінтизацією або лікуванням антибіотиками. Засіб підходить для молодих зростаючих тварин, схильних до запорів.

Властивості діючих речовин

Бактерії Lactobacillus acidophilus + Enterococcus faecium + Bifidobacterium longum + Lactobacillus rhamnosus - відомі своїми корисними властивостями. Вони входять до складу здорової мікрофлори шлунково-кишкового тракту. Збільшення кількості цих бактерій в кишечнику стимулює виробництво оцтової і молочної кислот, які є додатковим джерелом енергії для кишкових клітин. Вони знижують ризик діареї і формують кінцеві продукти обміну речовин, що уповільнює зростання патогенних мікроорганізмів.

Фруктоолігосахариди - пребіотик, який знижує рівень рН хімусу, що стимулює ріст корисних бактерій в шлунково-кишковому тракті і пригнічує ріст шкідливих бактерій. Пребіотики покращують консистенцію калу без збільшення його обсягу, пригнічують процес утворення ендотоксинів і зменшують кількість речовин, що розкладаються в товстому кишечнику.

Маннанолигосахариды - мають адгезивні властивості, блокують місця, де шкідливі бактерії прикріплюються до ентероцитів, що попереджає концентрацію патогенних бактерій в кишечнику. Збільшують кількість антитіл IgA в товстому кишечнику і в крові, що сприяють зміцненню імунної системи шлунково-кишкового тракту.

Загальна інформація

Інноваційні кормові добавки VetExpert®, засновані на наукових доказах, які сприяють прийняттю терапевтичних рішень ветеринарних лікарів і використання яких буде покращувати благополуччя тварин. Кормові добавки VetPlanet-це продукти, засновані на професійних знаннях і наукових фактах. Всебічний аналіз потреб організму тварин дозволяє задовольняти очікування під час застосування кормових добавок VetExpert.

Продукція VetPlanet відповідає найвищим вимогам виробництва. Кормові добавки VetExpert ® виготовляється на заводах, які керуються нормами GMP, стандарти виробництва яких не відрізняються від стандартів для виробництва препаратів для людей.

Починаючи з використовуваних речовин, протягом усього процесу виробництва і закінчуючи розфасовкою, в усі етапи постійно впроваджується контроль і управління. 

Команда і партнери VetPlanet є одними з найкращих фахівців у своїх областях. Індивідуальні знання і талант, в поєднанні з активністю, дають великі результати. Відмінні відносини всередині компанії і з клієнтами, а також допомога в задоволенні індивідуальних потреб щодо добробуту компанії і її клієнтів, народжують почуття гордості і поваги до наших співробітників. Наша команда і співробітники залишаються найбільш цінними активами Vet Planet.

Пробіотики 5 000 млн КУО/г: Lactobacillus acidophilus DSM13241, E 1705 Enterococcus faecium NCIMB 10415, Bifidobacterium longum CNCM I-3241 / АТСС 15707, Lactobacillus rhamnosus NCIMB 30121, маннанолігосахариди (100 мг), фруктоолігосахариди (100 мг).

При антибиотикотерапии – по 1 капсуле в сутки (продолжать еще 7 дней после окончания терапии). 
Для ростущих животных – 1 капсула в сутки на протяжении 20 дней. 
При диареи, склонности к запорам – по 2 капсулы в сутки на протяжении 10 дней. 
После дегельминтезации – 1 капсула в сутки на протяжении 7 дней. 
Капсула может быть введена непосредственно в ротовую полость животного или смешана с едой. Необходимо обеспечить свободный доступ к питьевой воде.

Відгуки покупців:


соня Другая

Кошке назначили антибиотики, ну и проблемы с желудки начались мгновенно. За несколько дней с этим препаратом вопрос урегулировался.


Для того щоб залишити відгук необхідно

абоВідгуки покупців:

Похожие товары