048 700-50-80

Пн-Пт: 9:00 - 19:00

Субота: 9:00 - 16:00

Знижки до 10%

Зареєструватися і отримайте знижку 5% на першу покупку

Доставка по Україні

Безкоштовна доставка до дверей при замовленні від 1500 грн

Нам довіряють

Цінуємо думку наших клієнтів. Відгуки про нашу роботу читайте тут

Офіційно

Сертифіковані товари за вигідними цінами

VetExpert Cardiovet Таблетки

Код товару: 1310357
Отримати знижку
90 шт
989 00
(1)

Доставка

По Україні
У відділення або кур'єром Нова Пошта безкоштовно при замовленні від 1500 грн
У поштомат безкоштовно від 1000 грн

По Одесі
Безкоштовна достака до дверей при замовленні від 700 грн

Оплата

visa master_card privat24 express

Повернення

Повернення та обмін протягом 14 днів

Умови доставки та оплати


Характеристика:

Країна виробник: Польща

Бренд: Вєтексперт

Категорія: Вітаміни та добавки

Особливі потреби: Робота серця

Вік тварини: Для літніх, Для дорослих

Відгуки покупців:

Моїй немолодій собані потрібна операція з видалення поганих зубів, але вона має проблеми із серцем. Тож кардіолог призначив цей препарат для підготовки до операції і як підтримуючий засіб взагалі впродовж 6 місяців. Тут знайшла по прийнятній ціні. Замовляю товари на сайті не вперше — завжди швидка відправка.
Для того щоб залишити відгук необхідно

абоВідгуки покупців:

Харчова добавка для собак з проблемами серцево-судинної системи, які страждають кардіоміопатією (у тому числі дилятаційною кардіоміопатією) і ендокардіозом (регургітацією крові при недостатності мітрального клапана). Добавка підтримує роботу серця в нормальному режимі і покращує стан тварини.

Показання до застосування

 • Кардіоміопатії (дилятаційна кардіоміопатія);
 • эндокардиоз (мітральна регургітація);
 • епілепсія та епілептоподібні стани.

Властивості діючих речовин

 • L-карнітин - четвертинний Амін, що складається з лізину і метіоніну. Він вивільняє енергію, перетворюючи довголанцюгові жирні кислоти. 95 % всього наявного в організмі карнітину знаходиться в міокарді, тому L-карнітин забезпечує серце енергією для його безперервної роботи. Застосування L-карнітину допомагає захистити міокард від шкідливого накопичення жирних кислот в клітинах м'язової тканини серця.
 • Таурин - одна з речовин, яка життєво важлива для забезпечення здорового метаболізму серця. Становить 40 % вільних амінокислот в міокарді. Володіє протиаритмічними властивостями, регулює кількість серцевих скорочень (в залежності від рівня іонів кальцію), забезпечуючи збереження клітин міокарда. Нейтралізує вільні радикали. Дефіцит таурину може призвести до розвитку дилятаційної кардіоміопатії у собак.
 • Коензим Q10 (убіхінон) - життєво важливий для процесу виробництва енергії в організмі. Це природний антиоксидант, необхідний для нейтралізації вільних радикалів.
 • Селен - важлива частина ферменту глутатіону пероксидази, що бере участь в антиоксидантних прцесах. Його функції залежать від вітаміну E. Головна функцяя селену-попереджати ефекти окисного стресу, що є одним з ключових елементів виникнення дилятаційної кардіоміопатії.
 • Вітамін Е (у поєднанні з селеном) - потужний антиоксидант, що перешкоджає надмірному скороченню серцевих ендотеліальних клітин. Послаблює процес злипання клітин крові і запобігає скупченню тромбоцитів в коронарних артеріях, полегшуючи потік крові через судини, які забезпечують живлення серця.

Переваги VetExpert CardioVet

 • Сприяє нормальному припливу крові;
 • регулює частоту і ритм серцевих скорочень;
 • покращує харчування серця, перетворюючи жири в енергію;
 • покращує обмінні процеси серця;
 • має антиоксидантні властивості;
 • застосовується для рофілактики захворювань серця.

Загальна інформація

Інноваційні кормові добавок і VetExpert®, засновані на наукових доказах, які сприяють прийняттю терапевтичних рішень ветеринарних лікарів і використання яких буде покращувати благополуччя тварин. Кормові добавки VetPlanet-це продукти, засновані на професійних знаннях і наукових фактах. Всебічний аналіз потреб організму тварин дозволяє задовольняти очікування під час застосування кормових добавок VetExpert.

Продукція VetPlanet відповідає найвищим вимогам виробництва. Кормові добавок і VetExpert ® виготовляється на заводах, які керуються нормами GMP, стандарти виробництва яких не відрізняються від стандартів для виробництва препаратів для людей.

Починаючи з використовуваних речовин, протягом усього процесу виробництва і закінчуючи розфасовкою, в усі етапи постійно впроваджується контроль і управління.

Команда і партнери VetPlanet є одними з найкращих фахівців у своїх областях. Індивідуальні знання і талант, в поєднанні з активністю, дають великі результати. Відмінні відносини всередині компанії і з клієнтами, а також допомога в задоволенні індивідуальних потреб щодо добробуту компанії і її клієнтів, народжують почуття гордості і поваги до наших співробітників. Наша команда і співробітники залишаються найбільш цінними активами Vet Planet.

1 таблетка містить: L-карнітин тартрат (740 мг), L-карнітин (500 мг), таурин (200 мг), Q10 коензим (10 мг), вітамін E (60 МО), мікрокристалічна целюлоза (232,5 мг), магнію стеарат (15 м).
 • Для собак весом менее 15 кг – по 1 таблетке 2 раза в сутки;
 • для собак весом более 15 кг – по 2 таблетки 2 раза в сутки.

Способ применения: можно принимать в целом или измельченном виде, во время или в перерывах между едой. Если дозировка в сутки предусматривает применение нескольких таблеток, суточную дозу можно разделить на два или три приема. Для достижения наилучшего эффекта рекомендовано применение препарата в течение от 1 до 3 месяцев,в случаях хронических заболеваний – до 6 месяцев без перерыва.
Перед применением или увеличением срока применения препарата рекомендовано проконсультироваться с ветеринарным врачом,который может изменить дозировку, а также способ употребления в соответствии с индивидуальными особенностями животного.

Відгуки покупців:


Моїй немолодій собані потрібна операція з видалення поганих зубів, але вона має проблеми із серцем. Тож кардіолог призначив цей препарат для підготовки до операції і як підтримуючий засіб взагалі впродовж 6 місяців. Тут знайшла по прийнятній ціні. Замовляю товари на сайті не вперше — завжди швидка відправка.


Для того щоб залишити відгук необхідно

абоВідгуки покупців: