048 700-50-80

Пн-Пт: 9:00 - 19:00

Субота: 9:00 - 16:00

Знижки до 10%

Зареєструватися і отримайте знижку 5% на першу покупку

Доставка по Україні

Безкоштовна доставка до дверей при замовленні від 1500 грн

Нам довіряють

Цінуємо думку наших клієнтів. Відгуки про нашу роботу читайте тут

Офіційно

Сертифіковані товари за вигідними цінами

VetExpert Hepatiale Forte Advanced Таблетки

Код товару: 1312058
Отримати знижку
30 шт
909 00
(0)

Доставка

По Україні
У відділення або кур'єром Нова Пошта безкоштовно при замовленні від 1500 грн
У поштомат безкоштовно від 1000 грн

По Одесі
Безкоштовна достака до дверей при замовленні від 700 грн

Оплата

visa master_card privat24 express

Повернення

Повернення та обмін протягом 14 днів

Умови доставки та оплати


Характеристика:

Країна виробник: Польща

Бренд: Вєтексперт

Категорія: Вітаміни та добавки

Особливі потреби: Печінка

Вік тварини: Для дорослих


Для того щоб залишити відгук необхідно

абоВідгуки покупців:

VetExpert Hepatiale Forte Advanced - вдосконалений препарат для собак і кішок, які потребують підтримки і відновлення функцій печінки. Засіб особливо рекомендовано у важких випадках і в станах хронічного отруєння.

Властивості діючих речовин

 

  • Фосфоліпіди захищають і відновлюють клітини печінки. Містять поліненасичені жирні кислоти, які не можуть бути синтезовані організмом і повинні надходити ззовні. При їх системному впровадженні в клітинні мембрани і цитоплазми клітин печінки (гепатоцити) відбувається процес більш інтенсивного відновлення пошкоджених клітин печінки і відновлення їх правильного функціонування. Фосфоліпіди необхідні для росту клітин печінки. Вони також уповільнюють процес фіброзу тканини печінки за рахунок зниження виробництва колагену. Відіграють важливу роль в процесі розщеплення жирів і засвоєння жиророзчинних вітамінів.
  • Орнітин регулює цикл синтезу сечовини. Бере участь в процесі ресинтезу амінокислот в перетворенні аміаку в сечовину. Це знижує токсичний вплив аміаку на організм. Особливо важливий для кішок і рекомендований кішкам з діагнозом печінкова енцефалопатія або при тривалому голодуванні.
  • S-аденозил-метіонін (SAM) - ендогенна речовина. Його концентрація зменшується протягом багатьох захворювань печінки. SAM бере участь у ряді метаболічних процесів, але найбільш важливу роль відіграє в реакції для необхідного синтезу мембранних фосфоліпідів. SAM бере активну участь в синтезі глутатіону печінки-природного антиоксиданту і в процесах необхідних для росту і регенерації клітин печінки. Особливо рекомендований для лікування токсичного отруєння печінки і застою жовчі. SAM можна використовувати при тривалому застосуванні стероїдів і після отруєння парацетамолом у кішок.
  • Екстракт розторопші містить силімарин, який надає гепатопротекторну дію при гострих і хронічних захворюваннях. Силімарин зв'язує вільні радикали і токсичні речовини, має антиоксидантні та протизапальні властивості, стимулює синтез білка, сприяє відновленню клітин печінки. У випадках отруєння діє як жовчогінний і захисний засіб. Є безпечним і рекомендується при отруєннях і хронічних запаленнях печінки. Сприяє прискоренню регенерації клітин печінки.

З'єднання фосфоліпідів і орнітину у собак і кішок діє як гепатопротектор. Захищає тканини печінки і підтримує її функції, особливо в період лікування.

Загальна інформація

Інноваційні кормові добавки VetExpert®, засновані на наукових доказах, які сприяють прийняттю терапевтичних рішень ветеринарних лікарів і використання яких буде покращувати благополуччя тварин. Кормові добавки VetPlanet-це продукти, засновані на професійних знаннях і наукових фактах. Всебічний аналіз потреб організму тварин дозволяє задовольняти очікування під час застосування кормових добавок VetExpert

Продукція VetPlanet відповідає найвищим вимогам виробництва. Кормові добавки VetExpert ® виготовляється на заводах, які керуються нормами GMP, стандарти виробництва яких не відрізняються від стандартів для виробництва препаратів для людей

Починаючи з використовуваних речовин, протягом усього процесу виробництва і закінчуючи розфасовкою, в усі етапи постійно впроваджується контроль і управління

Команда і партнери VetPlanet є одними з найкращих фахівців у своїх областях. Індивідуальні знання і талант, в поєднанні з активністю, дають великі результати. Відмінні відносини всередині компанії і з клієнтами, а також допомога в задоволенні індивідуальних потреб щодо добробуту компанії і її клієнтів, народжують почуття гордості і поваги до наших співробітників. Наша команда і співробітники залишаються найбільш цінними активами Vet Planet

Склад: аспартат L-орнітин, соєвий лецитин (як джерело фосфоліпідів), стеарат магнію, метіонін у вигляді S-аденозилметионина (SAM) - 200 мг, екстракт з насіння розторопші плямистої - 50 мг, оксид цинку - 12,5 мг.

Способ использования:

  • собаки - 1 таблетка на 10 кг массы тела 
  • кошки - 1/2 таблетки

Таблетки следует принимать целиком или в измельченном виде, во время или в перерывах между едой.

Если дозировка в сутки предусматривает применение нескольких таблеток, суточную дозу можно разделить на два или три приема.

Животное должно быть постоянно обеспечено свежей водой.

Перед применением или увеличением срока применения препарата рекомендуется проконсультироваться с ветеринарным врачом, который может изменить дозировку, а также способ употребления в соответствии с индивидуальными особенностями животного.

Відгуки покупців:


Для того щоб залишити відгук необхідно

абоВідгуки покупців: