048 700-50-80

Пн-Пт: 9:00 - 19:00

Субота: 9:00 - 16:00

Знижки до 10%

Зареєструватися і отримайте знижку 5% на першу покупку

Доставка по Україні

Безкоштовна доставка до дверей при замовленні від 1500 грн

Нам довіряють

Цінуємо думку наших клієнтів. Відгуки про нашу роботу читайте тут

Офіційно

Сертифіковані товари за вигідними цінами

VetExpert Hepatiale Forte Large Breed Таблетки

Код товару: 1310351
Отримати знижку
40 шт
759 00
(0)

Доставка

По Україні
У відділення або кур'єром Нова Пошта безкоштовно при замовленні від 1500 грн
У поштомат безкоштовно від 1000 грн

По Одесі
Безкоштовна достака до дверей при замовленні від 700 грн

Оплата

visa master_card privat24 express

Повернення

Повернення та обмін протягом 14 днів

Умови доставки та оплати


Характеристика:

Країна виробник: Польща

Бренд: Вєтексперт

Категорія: Вітаміни та добавки

Особливі потреби: Печінка

Вік тварини: Для дорослих


Для того щоб залишити відгук необхідно

абоВідгуки покупців:

Препарат для собак великих порід, які потребують підтримки і відновлення функцій печінки.

Показання до застосування

  • Печінкова недостатність і функціональні розлади;
  • жирові і сполучно-ткані зміни печінки;
  • лікування печінкової енцефалопатії або при підозрі на це захворювання;
  • під час прийому медикаментів, які чинять негативну дію на клітини печінки;
  • під час відносно довгого голодування.

Властивості діючих речовин

  • Фосфоліпіди - надають захисну і відновлюючу дію на клітини печінки. Містять поліненасичені жирні кислоти, які не можуть бути синтезовані організмом і повинні надходити ззовні. Уповільнюють процес фіброзу печінки, зменшуючи виробництво колагену. Відіграють важливу роль в процесі розщеплення жирів і засвоєння жиророзчинних вітамінів.
  • Фосфатидилхолін - фосфоліпід, що прискорює відновлення пошкоджених клітин печінки і нормалізацію їх функцій.
  • Орнітин - регулює цикл синтезу сечовини. Бере участь в процесі ресинтезу амінокислот в перетворенні аміаку в сечовину. Це знижує токсичний вплив аміаку на організм. Особливо важливий для кішок і рекомендований кішкам з діагнозом печінкова енцефалопатія або при тривалому голодуванні.

З'єднання фосфоліпідів і орнітину у собак і кішок діє як гепатопротектор. Захищає тканини печінки і підтримує її функції, особливо в період лікування.

Загальна інформація

Інноваційні кормові добавок і VetExpert®, засновані на наукових доказах, які сприяють прийняттю терапевтичних рішень ветеринарних лікарів і використання яких буде покращувати благополуччя тварин. Кормові добавки VetPlanet-це продукти, засновані на професійних знаннях і наукових фактах. Всебічний аналіз потреб організму тварин дозволяє задовольняти очікування під час застосування кормових добавок VetExpert.

Продукція VetPlanet відповідає найвищим вимогам виробництва. Кормові добавок і VetExpert ® виготовляється на заводах, які керуються нормами GMP, стандарти виробництва яких не відрізняються від стандартів для виробництва препаратів для людей.

Починаючи з використовуваних речовин, протягом усього процесу виробництва і закінчуючи розфасовкою, в усі етапи постійно впроваджується контроль і управління.

Команда і партнери VetPlanet є одними з найкращих фахівців у своїх областях. Індивідуальні знання і талант, в поєднанні з активністю, дають великі результати. Відмінні відносини всередині компанії і з клієнтами, а також допомога в задоволенні індивідуальних потреб щодо добробуту компанії і її клієнтів, народжують почуття гордості і поваги до наших співробітників. Наша команда і співробітники залишаються найбільш цінними активами Vet Planet.

1 таблетка містить: діючі речовини-фосфоліпіди: фосфатидилхолін із соєвих бобів (150 мг) та орнітин у формі L-ornithine L-aspartate (150 мг), допоміжні речовини: мікрокристалічна целюлоза - МКЦ (240 мг), магнію стеарат (12 мг).

1 таблетка на 15 кг массы тела.

Способ применения: таблетки следует принимать целиком или в измельченном виде, во время или в перерывах между едой. Если дозировка в сутки предусматривает применение нескольких таблеток, суточную дозу можно разделить на два или три приема. Для достижения наилучшего эффекта рекомендуется применение препарата в течение от 1 до 3 месяцев, в случаях хронических заболеваний - до 6 месяцев.
Перед применением или увеличением срока применения препарата рекомендуется проконсультироваться с ветеринарным врачом, который может изменить дозировку, а также способ употребления в соответствии с индивидуальными особенностями животного.

Відгуки покупців:


Для того щоб залишити відгук необхідно

абоВідгуки покупців: