048 700-50-80

Пн-Пт: 9:00 - 19:00

Субота: 9:00 - 16:00

Знижки до 10%

Зареєструватися і отримайте знижку 5% на першу покупку

Доставка по Україні

Безкоштовна доставка до дверей при замовленні від 1500 грн

Нам довіряють

Цінуємо думку наших клієнтів. Відгуки про нашу роботу читайте тут

Офіційно

Сертифіковані товари за вигідними цінами

VetExpert ProlactiNO Large Breed Таблетки

Код товару: 1310362
Отримати знижку
40 шт
949 00
(0)

Доставка

По Україні
У відділення або кур'єром Нова Пошта безкоштовно при замовленні від 1500 грн
У поштомат безкоштовно від 1000 грн

По Одесі
Безкоштовна достака до дверей при замовленні від 700 грн

Оплата

visa master_card privat24 express

Повернення

Повернення та обмін протягом 14 днів

Умови доставки та оплати


Характеристика:

Країна виробник: Польща

Бренд: Вєтексперт

Категорія: Вітаміни та добавки

Особливі потреби: Інше

Вік тварини: Для дорослих


Для того щоб залишити відгук необхідно

абоВідгуки покупців:

Харчова добавка для самок собак великих порід з клінічними симптомами, які характерні для, так званої, помилкової вагітності (щенности).

Помилкова вагітність може проявлятися у непов'язаних сук після тічки або після в'язки, що не закінчилася заплідненням. Зазвичай помилкова вагітність з'являється через 4-9 тижнів після тічки. Завдяки своїм складом, засіб застосовується для ослаблень помилкової вагітності і має протинабрякові, діуретичні та антипролактинові властивості.

Симптоми помилкової вагітності у собак

  • Зміна пігментації молочних залоз;
  • збільшення і набухання молочних залоз;
  • поява і виділення молока (молозива) з молочних залоз;
  • набухання петлі і поява виділень з неї;
  • втрата апетиту.

Властивості діючих речовин

  • Екстракт Витекса - проявляє антипролактинові властивості через своїх активних речовин (дітерпенів), які затримують вивільнення пролактину. Пролактин-основний гормон, що відповідає за виникнення симптомів помилкової вагітності у сук і зниження його рівня викликає зменшення стимулювання молочних залоз до вироблення молока. Екстракт Вітекс зменшує прояви "материнського" поведінки, яке спостерігається в період помилкової вагітності.
  • Екстракт з листя кульбаби - проявляє діуретичні властивості. Має великий вміст калію та інших мінеральних речовин, що сприяє виробленню сечі через стимулювання екскреції мінеральних солей і води нирками. Стимулювання виведення води дуже корисно для сук, які страждають помилковою вагітністю, так як це зменшує набряк молочних залоз і пригнічує лактацію.
  • Екстракт петрушки - має сечогінну дію. Механізм дії полягає в зниженні активності натрієво-калієвого насоса в нирках, що зменшує як зворотне захоплення іонів натрію (Na+), так і виведення іонів калію (K+). Це призводить до осмотичного надходження води в просвіт ниркових канальців, збільшує обсяг сечі і діурез. 
  • Есцин - препарат, одержуваний з кінського каштана, має в основному протинабрякові властивості. Володіє ефектом "ущільнення" стінок дрібних кровоносних судин і зменшує активацію ендотеліальних судинних клітин, викликаної нестачею кисню. Ця активація запускає ланцюг запальних реакцій, одним із симптомів яких є набряк. Придушення активації ендотеліальних клітин є протизапальною дією, і, таким чином, виробляє протинабрякову дію. Це має вирішальне значення для сук з помилковою вагітністю, так як зменшує набухання молочної залози і обсяг лактації.

Загальна інформація

Інноваційні кормові добавок і VetExpert®, засновані на наукових доказах, які сприяють прийняттю терапевтичних рішень ветеринарних лікарів і використання яких буде покращувати благополуччя тварин. Кормові добавки VetPlanet-це продукти, засновані на професійних знаннях і наукових фактах. Всебічний аналіз потреб організму тварин дозволяє задовольняти очікування під час застосування кормових добавок VetExpert.

Продукція VetPlanet відповідає найвищим вимогам виробництва. Кормові добавок і VetExpert ® виготовляється на заводах, які керуються нормами GMP, стандарти виробництва яких не відрізняються від стандартів для виробництва препаратів для людей.

Починаючи з використовуваних речовин, протягом усього процесу виробництва і закінчуючи розфасовкою, в усі етапи постійно впроваджується контроль і управління.

Команда і партнери VetPlanet є одними з найкращих фахівців у своїх областях. Індивідуальні знання і талант, в поєднанні з активністю, дають великі результати. Відмінні відносини всередині компанії і з клієнтами, а також допомога в задоволенні індивідуальних потреб щодо добробуту компанії і її клієнтів, народжують почуття гордості і поваги до наших співробітників. Наша команда і співробітники залишаються найбільш цінними активами Vet Planet.

Вітекс (прутняк) звичайний (Vitex agnus-castus L), екстракт петрушки (Petroselinum sativum), Кульбаба лікарська (Taraxacum officinale), кінський каштан (Aesculus hippocastanum L) - джерело есцину, мінерали.
1 таблетка на каждые 15 кг веса животного. Использовать не более 30 дней подряд.

Відгуки покупців:


Для того щоб залишити відгук необхідно

абоВідгуки покупців: