048 700-50-80

Пн-Пт: 9:00 - 19:00

Субота: 9:00 - 16:00

Знижки до 10%

Зареєструватися і отримайте знижку 5% на першу покупку

Доставка по Україні

Безкоштовна доставка до дверей при замовленні від 1500 грн

Нам довіряють

Цінуємо думку наших клієнтів. Відгуки про нашу роботу читайте тут

Офіційно

Сертифіковані товари за вигідними цінами

BioTestLab Антистрес

Код товару: 1315995
Отримати знижку
10 мл
165 78
(0)

Доставка

По Україні
У відділення або кур'єром Нова Пошта безкоштовно при замовленні від 1500 грн
У поштомат безкоштовно від 1000 грн

По Одесі
Безкоштовна достака до дверей при замовленні від 700 грн

Оплата

visa master_card privat24 express

Повернення

Повернення та обмін протягом 14 днів

Умови доставки та оплати


Характеристика:

Країна виробник: Україна

Бренд: БіоТестЛаб

Категорія: Корекція поведінки

Тип засобу: Рідина

Дія: Заспокоєння


Для того щоб залишити відгук необхідно

абоВідгуки покупців:

В'язка рідина з ароматом м'яса для котів та собак.

 • АТС vet класифікаційний код QN06BX – Інші психостимулятори та ноотропи. QN06BX22 – Фенібут.
 • Фенібут, що входить до складу препарату, є фенільним похідним ГАМК та фенілетиламіну. Позитивно впливає на метаболічні процеси в нервових клітинах головного мозку.
 • Фенібут проявляє ноотропну активність, а як похідне ГАМК має анксіолітичну (транквілізуючу) дію. Не впливає на холіно- і адренорецептори. Посилюючи гальмівні ГАМК-ергічні процеси, впливає на функціональний стан за рахунок нормалізації метаболізму та впливу на мозковий кровообіг.
 • Має виражену стрес-коригуючу дію, забезпечує нормалізацію процесів збудження та гальмування в центральній нервовій системі.
 • Препарат швидко всмоктується після перорального введення та добре проникає в усі тканини організму, включаючи гематоенцефалічний бар'єр.
 • 80-95% препарату метаболізується в печінці до неактивних метаболітів. 5% виводиться з організму нирками в незміненому вигляді.

Форма випуску: Флакони-крапельниці полімерні по 10, 30 мл.

Склад: 1 мл препарату містить діючу речовину: фенібут 100 мг. Допоміжні речовини: пропіленгліколь, метилпарабен, пропілпарабен, гідроксиетилцелюлоза, ароматизатор, сахароза, вода очищена.

Застосування:

Препарат Антистрес призначають для зниження збудження та корекції психогенних порушень поведінки у котів і собак при стресах, фобіях, агресії без видимих причин та при підвищеному статевому збудженні (сумісно з контрацептивами), для профілактики захитувань.

Дозування:

Краплі Антистрес застосовують котам і собакам перорально на корінь язика 2 рази на добу в таких дозах:

 • коти – 1 крапля препарату (4 мг фенібуту) на 1 кг маси тварини;
 • собаки – 2 краплі препарату (8 мг фенібуту) на 1 кг маси тварини.

Курс застосування препарату становить 10-15 діб. За наявності ознак сильного збудження та психогенних порушень поведінки (агресія, страх, гіперактивність, гіперсексуальна поведінка) курс може бути продовжено до 20-ти діб.

При повторному прояві у тварин ознак збудження і/або порушень поведінки – курс застосування препарату повторюють в тих самих дозах, за тією самою схемою.

З метою профілактики стресів (транспортування, зміна обстановки, вибухи піротехніки, від’їзд хазяїна, участь у виставках і змаганнях) препарат застосовують за 3-5 діб до майбутнього заходу та протягом 1-4 діб після його закінчення.

Для профілактики захитування застосовують одноразово у вищезгаданих дозах за 1-2 години до визначеного початку транспортування тварини. При появі виражених ознак захитування (блювота) прийом препарату малоефективний.

Для корекції поведінки при підвищеній статевій активності краплі Антистрес застосовують у тих самих дозах сумісно з контрацептивами. Тривалість курсу застосування залежить від індивідуальної чутливості тварин і ступеню їх збудження.

Протипоказання:

 • Індивідуальна чутливість до компонентів препарату (у тому числі в анамнезі), гостра та хронічна ниркова недостатність, діабет.
 • Не застосовувати вагітним та лактуючим самкам.

Застереження:

 • Перед застосуванням ретельно струсити.
 • При застосуванні препарату згідно з листівкою-вкладкою побічних реакцій не виявлено.
 • При підвищеній індивідуальній чутливості до компонентів препарату, можливі прояви збудження, сонливості, дратівливості, нудоти та алергічні реакції. В таких випадках проводять симптоматичну та десенсибілізуючу терапію.
 • Рідко, при першому введенні препарату, у тварин може спостерігатися сонливість і нудота, які проходять самостійно та не потребують застосування лікарських засобів.

Відгуки покупців:


Для того щоб залишити відгук необхідно

абоВідгуки покупців: