048 700-50-80

Пн-Пт: 9:00 - 19:00

Субота: 9:00 - 16:00

Знижки до 10%

Зареєструватися і отримайте знижку 5% на першу покупку

Доставка по Україні

Безкоштовна доставка до дверей при замовленні від 1500 грн

Нам довіряють

Цінуємо думку наших клієнтів. Відгуки про нашу роботу читайте тут

Офіційно

Сертифіковані товари за вигідними цінами

BioTestLab Ципронорм

Код товару: 1316002
Отримати знижку
10 мл
116 73
(0)

Доставка

По Україні
У відділення або кур'єром Нова Пошта безкоштовно при замовленні від 1500 грн
У поштомат безкоштовно від 1000 грн

По Одесі
Безкоштовна достака до дверей при замовленні від 700 грн

Оплата

visa master_card privat24 express

Повернення

Повернення та обмін протягом 14 днів

Умови доставки та оплати


Характеристика:

Країна виробник: Україна

Бренд: БіоТестЛаб

Категорія: Вітаміни та добавки

Особливі потреби: Інше

Вік тварини: Для дорослих


Для того щоб залишити відгук необхідно

абоВідгуки покупців:

Ципронорм - це комбінований препарат, що має виражені протимікробні та протизапальні властивості, обумовлені дією ципрофлоксацину та дексаметазону.

Ципрофлоксацин належить до групи фторхінолонів. Механізм дії ципрофлоксацину полягає в інгібуванні ДНК-гірази бактерій, перешкоджаючи тим самим процесу реплікації ДНК, а також у порушенні цілісності мембрани бактеріальної клітини, що призводить до її загибелі. Ципрофлоксацину гідрохлорид швидко елімінує R-плазміди, що перешкоджає розвитку резистентності мікроорганізмів до препарату.

 • Препарат активний проти грамнегативних і грампозитивних мікроорганізмів, а особливо проти Е.coli, Salmonella spp., Shigella spp., Enterobacter spp., Klebsiella spp., Proteus spp., Serratia spp., Сampylobacter spp., Pseudomonas aeruginosa, Yersinia spp ., Vibrio spp., Aeromonas spp., Haemophilus spp., до препарату також чутливі: Brucella spp., Staphylococcus spp. (включаючи штами, що продукують пеніциліназу, та метицилінстійкі штами), Mycoplasma spp., Mycobacterium spp.
 • При закапуванні в кон’юнктиву препарат легко проникає у всі тканини ока, утворюючи стійку терапевтичну концентрацію. Ципрофлоксацин добре проникає в епітелій рогівки та кон’юнктиви, при цьому досягається терапевтична концентрація в очній рідині.
 • При застосуванні препарату шляхом закапування у вухо абсорбція ципрофлоксацину незначна. Він виводиться з організму з сечею.
 • Дексаметазон – синтетичний глюкокортикостероїд з вираженою протизапальною, протиалергічною та антиексудативною активністю, з швидким початком і незначною тривалістю дії.
 • Дексаметазон стабілізує клітинні мембрани, знижує проникність кровоносних капілярів, виявляє антиексудативну дію за рахунок стабілізації мембран лізосом.
 • При місцевому застосуванні системна абсорбція низька. Після закапування в очі дексаметазон добре проникає в епітелій рогівки та кон’юнктиви; при цьому в очній рідині спостерігають терапевтичні концентрації, при запаленні або ушкодженні слизової оболонки ока швидкість проникнення збільшується. Тривалість протизапальної дії після закапування 1 краплі розчину становить від 4 до 8 год.
 • Невелика кількість дексаметазону надходить в системний кровотік. Приблизно 60-70% дексаметазону, що надходить в систему кровообігу, зв'язується з білками плазми. Метаболізується дексаметазон в печінці під дією цитохромвмісних ферментів, метаболіти виводяться через кишечник. Період напіввиведення становить в середньому 3 години.

Форма випуску: Полімерні флакони-крапельниці об’ємом по 10 мл.

Склад: 1 мл препарату містить діючі речовини: ципрофлоксацин (у формі ципрофлоксацину гідрохлориду) - 5 мг; дексаметазон (у формі дексаметазону натрію фосфату) - 1 мг. Допоміжні речовини: натрію гідроксид, молочна кислота, бензалконію хлорид, трилон Б, натрію хлорид, вода для ін’єкцій.

Застосування:

 • при інфекційно-запальних захворюваннях очей і вух, викликаних чутливими до ципрофлоксацину мікроорганізмами
 • при алергічних процесах переднього відділу ока, ускладнених бактеріальною інфекцією
 • для профілактики та лікування запальних явищ очей і вух у післяопераційному періоді

Дозування:

 • Препарат закапують у кон’юнктивальний мішок або слуховий прохід по 1-2 краплі 2-3 рази на добу.
 • Тривалість лікування зазвичай становить 5-7 діб. За необхідності тривалість терапії може бути подовжена до 2-х тижнів.
 • При наявності сильних гнійних виділень, ексудату, струпів попередньо проводять гігієнічну обробку очей/зовнішнього слухового проходу: закапують 3-4 краплі препарату та видаляють ексудат марлевими тампонами (для очей використовують стерильні тампони). Після чого закапують 1-2 краплі препарату.

Протипоказання:

Підвищена індивідуальна чутливість до компонентів препарату.

Застереження:

 • З обережністю застосовувати вагітним тваринам.
 • Препарат при застосуванні має бути кімнатної температури.
 • Перед застосуванням збовтати.

Відгуки покупців:


Для того щоб залишити відгук необхідно

абоВідгуки покупців: